Kanye West, Kim Kardashian'la çıkan Pete Davidson'ı dövmekle tehdit etti

Saturday Night Live yıldızı West'in eski eşi Kardashian'la çıkıyor

Kanye West, Pete Davidson'ı hedef aldığı şarkıda Kim Kardashian'la ayrılığından da bahsediyor (Fotoğraflar: AP - Reuters)

Kanye West, "Pete Davidson'ın k**ını pataklama" tehdidi savurduğu yeni bir şarkı yayımladı.

Saturday Night Live yıldızı şu anda West'in eski eşi Kim Kardashian'la çıkıyor. West, geçen ay canlı bir performans sırasında reality show yıldızından kendisine geri dönmesini istemişti.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Müzik videosunun sosyal medyaya sızmasının ardından West'in yeni şarkısı "Eazy" cumartesi (15 Ocak) dijital platformlarda yayımlandı. Parça, West ve rapçi meslektaşı The Game'in birlikte hazırladığı bir işbirliği.

Kısa süre önce adını Ye olarak değiştiren West parçada, "Tanrı beni o kazadan kurtardı / Tam da Pete Davidson'ı k**ını pataklayabileyim diye" şeklinde rap yapıyor.

West, 2002'de direksiyon başında uyuyakaldıktan sonra ölümden döndüğü bir trafik kazası geçirmişti. Rapçi kazadan sonra çenesini sabitleterek kapatmak zorunda kalmıştı.

The Independent, yorum almak için Davidson'ın temsilcileriyle iletişime geçti ancak henüz yanıt alamadı.

West ve Kardashian 2014'te evlenmişti. Kardashian, Şubat 2021'de "şiddetli geçimsizlik" nedeniyle boşanma davası açmıştı. Eski çiftin 4 çocuğu var.

 

 

West aralıkta eski eşinin Los Angeles'taki evinin karşısından, aynı sokakta malikane satın almıştı.

Rapçi şu anda aktris Julia Fox'la çıkıyor. Fox bu hafta West'le ilişkisinin bir halkla ilişkiler çalışması olduğunu yalanlamak zorunda kalmıştı.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Sevgi Aydoğan

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU