Muhammed Salah'a Dubai'den ikinci ödül

Dünyaca ünlü Mısırlı yıldız futbolcu Muhammed Salah, yılın Afrikalı oyuncusu ödülünün ardından Dubai’de en iyi Arap sporcu ödülünü aldı. Dubai Veliaht Prensi, Muhammed Salah'a ödülü kendisi takdim etti

Fotoğraf: The National

Mısır milli takımı ve Premier lig lideri Liverpool'da gösterdiği üstün performans sayesinde üst üste 2. kez yılın Afrikalı futbolcusu seçilen Mısırlı forvet Muhammed Salah, ödüllere doymuyor.

Veliaht Prens'ten ödül aldı

Yıldız futbolcu, Dubai’de 10. Muhammed Bin Raşid Üstün Spor Ödülleri'nde en iyi Arap sporcu ödülünü Dubai Veliaht Prensi Şeyh Hamdan bin Muhammed’in elinden aldı.

Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde yapılan törenin ardından Liverpool’un yıldız futbolcusu, diğer sporcular ile beraber Zabeel Sarayı’nda Şeyh Muhammed bin Raşid ile bir araya geldi.

Diğer ödül kazananlar arasında Yerli Spor İnsanı ödülünü kazanan Manchester City başkanı Haldun el Mubarak ve Arap Spor İnsanı ödülünü kazanan Suudi Arabistanlı Turki El Şeyh de vardı.

Dubai Emiri ödül kazananları tebrik etti ve onları gelecek nesil Arap spor yıldızlarına ilham kaynağı olmaları yönünde isteklerini iletti.

 

DAHA FAZLA HABER OKU