Kendall Jenner'ın salatalık doğrama biçimi şaşkınlık yarattı

"O salatalığı bu şekilde kesmeye çalışmış olamaz"

Kendall Jenner yakın zamanda annesinin kendisine çocuk doğurması için baskı yaptığını söylemişti (Hulu)

The Kardashians'ın son bölümünde Kendall Jenner'ın kuşku uyandıran salatalık kesme tekniğinin gösterilmesi üzerine hayranlar, modelin mutfak becerilerini sorgulamaya başladı.

Perşembe günü yayımlanan yeni bölümde Kendall Jenner, annesi Kris Jenner'la vakit geçirirken görülüyor. 26 yaşındaki model annesinin evinde mutfaktaki buzdolabına bakarken Kris, "Aşçının sana atıştırmalık bir şeyler hazırlamasını ister misin?" diye soruyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Bu soruya cevaben Jenner, "Kendim yapıyorum. Yalnızca biraz salatalık doğramalıyım. Epey kolay" diyor.

Ne var ki reality show yıldızı sebzeyi kesme tahtasına yerleştirdikten sonra "biraz korktuğunu" belirtiyor. Sebzeyi kesmeye yönelik ilk teşebbüsünde salatalığı tutmadan kesmeye çalıştığı görülüyor.

Kendall Jenner kameralara, "Kesinlikle kesmekte iyi değilim, bu yüzden yakın çekim yapmayın" diyor.

Kris daha sonra şeften Kendall için salatalığı kesmesini istiyor, model bunun üzerine itiraz edip tekrarlıyor:

Ben yapacağım anne. Sorun değil.

Süper model daha sonra ellerini çapraz bir pozisyona getiriyor, bir eli salatalığın ucundayken diğeriyle bıçağı tutuyor.

Sosyal medyadaki izleyiciler o andan beri Jenner'ın doğrama becerileriyle ilgili şakalar yapıyor. TikTok'ta yayımlanan ve @michelleeandrews'un paylaştığı videoda salatalık keserken kollarını hafifçe çaprazlanmış şekilde tutan bir kadın görülüyor.

Yorumlarda TikTok kullanıcıları Jenner'ın doğrama becerileri karşısında ne kadar şaşırdıklarını vurguladı.

 

 

Bir kullanıcı "Gerçeklikten bu denli uzak olduklarını her zaman biliyordum ama Kendall'ın salatalığı kesmeye çalışmasını izlemek acı vericiydi" diye yazarken bir başkası da "Eğer bu gerçekse, endişeliyim" dedi.

Üçüncü bir kişiyse şunları ekledi:

Normal şeylerle ilişki kurmada kötü olduklarını varsayıyordum. Ama BU KADAR MI KÖTÜ olur??

Twitter kullanıcıları Jenner'ın bölümde ne kadar rahatsız göründüğünden de bahsetti, bazıları reality show yıldızının daha önce hiç salatalık kesmemiş gibi göründüğünü iddia etti.

Bir hayran, "Bence Kendall Jenner'dan salatalık kesmeyi bilmesinin beklenmesi komik" diye yazdı.

Başka biriyse, "Kendall Jenner'ın lanet olası bir salatalığı kesmeye çalışması şimdiye kadar tanık olduğum en trajik şey" dedi.

 

 

Bununla birlikte tweet'i yeniden paylaşan ve "Trajik!" yanıtını veren Jenner şakadan haberdarmış gibi görünüyor.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Noyan Öztürk

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU