Bradley Cooper, Kabus Sokağı'ndaki çıplak sahnelerin nasıl çekildiğini anlattı

Aktör, "Set ekibinin önünde 6 saat çıplak kaldığım o günü hâlâ hatırlayabiliyorum" dedi

Filmde Bradley Cooper'a Rooney Mara da eşlik ediyor (Searchlight Pictures)

Bradley Cooper, Kabus Sokağı'ndaki (Nightmare Alley) çıplak sahne çekiminin "epey ağır" olduğunu açıkladı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

2021 yapımı filmde Stanton Carlisle'ı canlandıran 47 yaşındaki oyuncu, rol arkadaşı Toni Collette'le samimi sahne çekme deneyimini anımsadı. 

The Hollywood Reporter'a konuşan Cooper, "set ekibinin önünde 6 saat çıplak kalmasını" gerektirdiği için Guillermo Del Toro'nun yeni filmindeki çıplak sahneyi çekmek zorunda kaldığı günü hâlâ hatırlayabildiğini söyledi.

Aktör şunları dile getirdi:

Senaryoyu okurken karakterin bir küvete konmuş kavanoz içindeki cenin gibi olduğunu ve anlatılacak hikayenin bu olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum. Yapmak zorundaydım. 

O günü hâlâ hatırlayabiliyorum, set ekibinin önünde 6 saat çıplak kalmıştım ve Toni Collette'in ilk günüydü. 'Vay canına' gibiydi. Epey ağırdı.

Cooper, sahneye dair hiç soru sormadığını veya herhangi bir şeye karşı çıkmadığını çünkü "orada keyfi hiçbir şey olmadığını" söyledi.

 

spotlight.jpg
(Searchlight Pictures)

 

William Lindsay Gresham'ın 1946 tarihli romanından uyarlanan Kabus Sokağı, 1940'ların New York'unda seçkin ve zengin kişileri dolandırarak başarıya altın bir bilet hazırlayan Stan'in hikayesini konu alıyor.

Büyük vurgun peşindeki Stan kısa süre içinde gizemli bir psikiyatristin (Cate Blanchett'in canlandırdığı Dr. Lilith Ritter) yardımıyla şimdiye kadarki en zorlu rakibi olabilecek tehlikeli bir iş adamını dolandırma planı yapıyor.

Kabus Sokağı, 4 Şubat 2022'de vizyona girecek.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU