Selena Gomez ve Cara Delevingne aynı dövmeden yaptırdı

İki arkadaş, gri saplı ve yapraklı pembe bir gül tercih etti

(AP/AFP)

Uzun zamandır arkadaş olan Selana Gomez ve Cara Delevingne, aralarındaki bağı aynı suluboya dövmeyi yaptırarak güçlendirdi.

Şarkıcı Gomez ve manken Delevingne, pembenin çeşitli tonlarında taç yaprakları, kömür rengi yapraklar ve damlayan bir sap içeren birer gül dövmesi yaptırdı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Gomez'in dövmesi ensesinin altında, Delevingne'ninki ise göğüs kafesinin yanından kalçasına doğru iniyor.

New York'taki Bang Bang dövme stüdyosunun sahibi dövme sanatçısı Keith Scott McCurdy, tamamlanan sanat eserini Instagram'da paylaştı.

McCurdy, Gomez'in sırtındaki çalışmanın yakın çekim fotoğrafının altına "@selenagomez üzerine suluboya. Her zaman harika olduğun için teşekkür ederim" yazdı.
 

270167237_1531752947181609_1777706132418083533_n.jpg
(Instagram / @bangbangnyc)


Dövme sanatçısı, Delevingne'in üstsüz poz verdiği ve vücudunun yanında yer alan gülü gösterdiği bir video da paylaştı.

McCurdy, videonun altına söz konusu dövmelerin ilk suluboya çalışması olduğunu ve bu gerçeği daha önce ikiliyle paylaşmadığını yazdı.
 

 

@caradelevingne için aynı dövme. Bu dövmeleri yaparken çok eğlendim, bana her zaman güvendiğin için teşekkürler Cara.

FYI (bilginiz olsun) bunların ilk suluboya dövmelerim olduğunu onlara son ana kadar söylemedim.

Dövme sanatçısı, Gomez'in yeni dövmesine dair ilk ipucunu aralıkta, stüdyosunda mankenin sırtı dönük ayakta durduğu siyah-beyaz bir fotoğrafını paylaşarak vermişti. Gomez'in sırtının üst kısmında bir dövme seçilebiliyordu ama ayrıntıları net değildi.

Gomez uzun süredir Bang Bang'in müşterisi. Ocak 2020'de boynunun yanına albümünün ismi olan "Rare" (Nadir) kelimesinin dövmesini yaptırmak için salonu ziyaret etmişti. Ayrıca köprücük kemiğinde de ince bir haç var.
 


Delevingne bir dizi dövmesiyle tanınırken, içlerinden en ünlülerini parmağındaki aslan yüzü, bir ayağının tabanındaki "Made in England" (İngiltere'de Üretilmiştir) ve diğer ayağının tabanındaki "Bacon..." (Domuz Pastırması) yazıları oluşturuyor.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style/fashion

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU