MTV Video Müzik Ödülleri: "Conor McGregor ve Machine Gun Kelly birbirine girdi"

Olay gerçekleştiğinde Kelly'nin kız arkadaşı Megan Fox da oradaydı

(Reuters/AFP)

2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nde Conor McGregor ve Machine Gun Kelly'nin kırmızı halıda kavga ettikten sonra birbirlerinden uzaklaştırılması gerektiği iddia edildi.

Olay anına dair birkaç fotoğraf ve videoda, McGregor'ın 31 yaşındaki müzisyene yumruk atmaya çalışırken güvenlik görevlileri tarafından zapt edildiği görülüyor.

Videolardan birinde 33 yaşındaki profesyonel boksör, gerçek adı Colson Baker olan Kelly'nin üzerine içki de döküyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

TMZ'nin haberine göre, "Papercuts" parçasıyla ünlü şarkıcının kırmızı halıda UFC boksörünün kendisine ne söylemeye çalıştığını "duyamaması" ve müzisyenin korumasının İrlandalı sporcuyu kenara "itmesinin" ardından ortalık kızıştı.

İnternet sitesine konuşan bir kaynak, McGregor'ın Kelly ile birlikte bir fotoğraf çektirmek istediğini fakat müzisyenin bu isteği geri çevirdiğini söyledi.

Fakat McGregor'ın sözcülerinden biri The Independent'a şu ifadeleri kullandı:

Conor McGregor kimseyle fotoğraf çektirmek istemediği gibi tartışmayı da o başlatmadı. Temmuzda Conor'ın bir dövüşüne katılması dışında Machine Gun Kelly'yi tanımıyor.

The Independent yorum almak için Kelly'nin temsilcileriyle irtibata geçti.
 


İki ünlü arasında gerçekleştiği iddia edilen kavga, temmuzda UFC 264'ün ana maçında McGregor'ın doktor kararıyla Dustin Poirier'e yenilmesinin üstünden iki ay geçmişken yaşandı.

Söz konusu maçta İrlandalı boksör, birinci raundun sonunda ayak bileğini sakatlayınca dövüşe devam edememişti.

MTV Video Müzik Ödülleri törenindeki olayda McGregor'ın bastonunun yere atıldığı, daha sonra sakatlanmış sporcuya geri verildiği bildirildi.

Olay gerçekleştiğinde Kelly'nin kız arkadaşı Megan Fox da oradaydı.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/music

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU