Elon Musk'ın manipülasyon yaptığını söyleyen bir grup, yeni bir kripto para geliştirdi

Dünyanın en zengin üçüncü insanı olan Elon Musk'ın kripto paralar ve özellikle Bitcoin ile Dogecoin ile ilgili yaptığı açıklamalara misilleme bir grup kripto para uzmanından geldi

Elon Musk’a karşı geliştirilen kripto paranın adı ise StopElon (Elon’u Durdur) olarak belirlendi / Fotoğraf: Twitter

Kripto para piyasalarında sert hareketler yaratan, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla piyasayı adeta yönlendiren, bazı kripto para birimlerinin değer kaybetmesine ve bazılarının da değer kazanmasına neden olan Elon Musk'a hiç beklemediği bir karşılık geldi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Son dönemde Bitcoin’i eleştiren ve yeni bir kripto para geliştirebileceğinin sinyalini veren Elon Musk’ın piyasaya zarar verdiğini savunan bir grup kripto para uzmanı, yeni bir dijital kur geliştirdi.

Elon Musk’a karşı geliştirilen kripto paranın adı ise StopElon (Elon’u Durdur) olarak belirlendi.

StopElon’un resmi açıklamasında, “Elon Musk, Twitter hesabıyla kripto para pazarını sorumsuzca manipüle etmekle sorumlu. İnsanların portfolyolarıyla şeker gibi oynuyor ve o kendini beğenmiş bir milyarder ve hep öyle kalacak. Buna yeter diyoruz. İşte bu sebeple Elon’u durdur (StopElon)” ifadesine yer verildi.

StopElon hakkında

Yeni olduğu ve neredeyse hiç fyiat değeri olmadığı için (şu anda STOPELON coin başına yaklaşık 0,0000266708 $ 'dan işlem görüyor), STOPELON'u edinme süreci biraz karmaşık. Potansiyel alıcılar sadece hesap açıp, bir hevesle satın alamazlar ve karmaşık bir uygulamalar ve işlem adresleri sistemi var. Grubun nihai hedefi ise Tesla hisselerini satın almak. 

 

Finans Gündem

DAHA FAZLA HABER OKU